Dřevěná stavba roku

Ždírecká ZOO se umístila na druhém místě v anketě:
Dřevěná stavba roku
v kategorii Dřevěná hřiště – malá

detaily zde

Ždírecká ZOOFacebook

NADACE ČEZ

Zapojte se do projektu Nadace ČEZ, který nám pomohl získat finanční podporu na rozvoj ZOO:

Pomáhej pohybem

Napsali o Ždírecké ZOO

Prodejna potravin Ždírec

Svátek má Rostislav

Počasí dnes:

19. 4. 2019

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 5 až 1°C.

ePUSA

Montážní plošina 14m

plosina

UNIBRICK

itlapka

CAR WASH CENTRE BLOVICE

myčka

Hradišťská 1, 336 01, Blovice

Překlad (translations)

Vyhlášení omezení užívání pitné vody

15. 4. 2019

Velikonoční bohoslužby Žďár kostel sv. Václava

29. 3. 2019

Změna otevírací doby - Česká spořitelna a.s., pobočka Blovice

11. 1. 2017

Nabídka volných pracovních míst v Blovicích

leták

21. 4. 2016

Ukázka lidské b...... Foto kontejneru na tabulové sklo!

Bez komentáře, nemám co dodat.

FOTOFOTO2FOTO1

17. 9. 2015

Na žádost našich občanů jsme umístili popelnici na sklo ze hřbitova na parkoviště a podívejte se, jak to dopadlo.

Měl jsem radost, že nám "někdo" po zveřejnění fotek a článku v novinách přestal vhazovat lahve od vína a jiného alkoholu do popelnice na parkovišti u žďárského kostela, která je určená na sklo ze hřbitova. Dlouho to však nevydrželo a tak znovu opakuji. Kontejnery na sklo jsou umístěné ve Žďáru u hasičské zbrojnice a u zastávky autobusu. Na sběrném dvoře jsou tři kontejnery, z toho jsou dva přístupné každý den 24 hod. po celý rok. Další kontejner je u obchodu potravin ve Ždírci, na křižovatce v Myti u "Škardů" a na Smederově na návsi. Pokud to někomu dělá problém, můžeme dohodnou individuální odvoz lahví od vína od domu, stejně, jako to děláme s plasty. Nepředpokládám, že o tuto službu bude velký zájem, pokud máme v obci rozmístěné kontejnery na sklo, ale je možné si nás objednat. Jinak já osobně pravidelně odvážím prázdné lahve od vína z popelnice u kostela a alespoň děkuji občanům, kteří je tam vhazují, že je  nerozbijí a je tedy možné je převézt do kontejnerů, které jsou k tomu určené.

starosta

Na fotkách vidíte, jak ukládají někteří občané sklo do popelnice.................

FOTOFOTO 1

17. 9. 2015

Další ukázka "likvidace" odpadu.

Stalo se včera dne 15.10.2012, kdy nás navštívil "podnikatel", který provádí "likvidaci odpadů". Na obecním pozemku, vzrostlý trávník vylil kontaminovanou vodu z jímky.

detailní pohled na odpadcelkový pohled od Křečkovny k lesu datum neodpovídábez komentářepohled od lesu ke Křečkovněodpoledne již bagr odstraňoval zeminu

16. 10. 2012

Demografie Obce Ždírec a obcí na okr. Plzeň-jih